متن کامل مطلب
ست-نارنجی-و-سرمه‌ای-1

استایل‌های کژوال و مجلسی بانوان با ست نارنجی‌ رنگ

دسته :مد لباس

استایل‌های کژوال و مجلسی بانوان با ست نارنجی‌ رنگ


ست نارنجی‌ رنگ، انتخابی‌ست که خانم‌ها برای روزهای تابستانی برای استایل روزمره و مجلسی می‌توانند از آن بهره ببرند. نارنجی از جمله رنگ‌های فرعی یا ثانویه است که از ترکیب دو رنگ زرد و قرمز به‌دست می‌آید. هرچه میزان رنگ زرد آن بیشتر باشد نارنجی ملایم‌تری مانند رنگ آجری ایجاد می‌شود و هرچه شدت رنگ قرمز آن بیشتر باشد نارنجی پررنگ‌تر مانند رنگ پرتقالی حاصل می‌شود. رنگ نارنجی از جمله رنگ‌های گرم است.

در ست نارنجی‌ رنگ چه ترکیب‌هایی فوق‌العاده است؟

برای داشتن استایلی جذاب با ست نارنجی‌ رنگ، باز هم باید بدانید که از چه ترکیب رنگ‌هایی استفاده کنید. در این نوشتار هم انواع رنگ‌هایی که در کنار نارنجی هارمونی دارند و در کنار هم زیبا می‌شوند را ذکر خواهیم کرد.

 

ست-نارنجی-2

 

اولین گزینه شما برای ست‌کردن لباس نارنجی، پوشیدن آن با رنگ‌های خنثی است که حتماً ترکیب جذابی را به‌دنبال خواهد داشت. رنگ نارنجی در کنار طوسی و کرم و سفید همیشه فوق‌العاده خواهد بود. بنابراین زمانی که دنبال راه میانبر برای ست‌کردن یک رنگ خاص هستید، به‌عنوان گزینه‌ای بدون خطا به‌سراغ رنگ‌های خنثی بروید.

 

ست-نارنجی-و-کرم-3

 

ست-نارنجی-و-طوسی-4

 

همان‌طور که می‌دانید و اشاره شد رنگ نارنجی از ترکیب دو رنگ اصلی زرد و قرمز تشکیل شده است. برای اینکه بدانید چه رنگ‌هایی با نارنجی هارمونی دارند یک راه‌حل عالی پیش‌ِرو دارید. اگر نارنجی و رنگ دومتان در رنگی با هم مشترک بودند، پس می‌توان گفت که با هم هارمونی دارند. به‌عنوان مثال رنگ نارنجی که از دو رنگ قرمز و زرد تشکیل شده با رنگ بنفش هارمونی دارد، زیرا بنفش از ترکیب آبی و قرمز تشکیل شده و رنگ قرمز بین این دو مشترک است.

 

ست-مجلسی-نارنجی-5

 

ست-نارنجی-و-مشکی-6

 

پیراهن-نارنجی-7

 

ست-نارنجی-رنگ-8

 

استایل-روزمره-نارنجی-9

 

ست-نارنجی-بانوان-10

 

سه-تیپ-نارنجی-11


به اشتراک بگذارید : توسط : ملیکا  |  

ارسال ایمیل برای خبرنامه