متن کامل مطلب
حالت دادن مو با اتو مو

حالت دادن مو با اتو مو

دسته :سلامتی و تناسب اندام

حالت دادن مو با اتو مو


همیشه، حتماً لازم نیست برای شرکت در مهمانی و جشن‌ها به آرایشگاه بروید. اگر نحوۀ حالت‌دادن مو با اتو مو را بلد باشید، کار شما بسیار ساده و سریع و البته مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. تنها وسیله‌ای که برای اینکار نیاز دارید یک اتو موست. این کار نیاز به مهارت خاصی ندارد.

آنچه در مورد اتو مو باید بدانید!

امروزه در هر خانه‌ای یک اتو موی ساده یافت می‌شود و با همین اتو مو می‌توانید خودتان برای رفتن به مهمانی آماده شوید. قبل از اینکه نحوۀ حالت‌دادن مو با اتو مو را بدانید، باید اطلاعاتی در مورد اتو مو داشته باشید. میزان حرارت اتو مو باید به گونه‌ای باشد که به موها آسیب نرساند. حداکثر درجه حرارت اتو مو ۲۲۰ درجه سانتیگراد است و زمان رسیدن به این حرارت یک دقیقه است. اگر دستگاه اتو موی شما دارای سیستم حفاظت یونی باشد، آسیب کمتری به مو می‌رساند و صفحۀ سرامیکی این وسیله باعث درخشش موها خواهد شد.

برای حالت دادن مو با اتو مو

 

نحوه حالت دادن مو با اتو مو

 

آنچه برای شروع نیاز دارید شامل اتو مو، گیرۀ تقسیم‌کنندۀ مو، شانۀ دم‌باریک و سرم کریستال مو است.

ابتدا باید با شانه دم باریک مو را تقسیم‌بندی کرده و هر دسته را با گیرۀ مو جدا کرد، اتو را به برق زده و بگذارید داغ شود. نحوۀ گرفتن اتو مو برای حالت‌دادن به آن مهم است، یعنی با پیچیدن مو به اتو مو است که موها حالت پیچ‌دار به خود گرفته و خوش‌حالت می‌شوند.

 

منبع:مجله روزچین


به اشتراک بگذارید : توسط : ملیکا  |  

مطالب اتفاقی

ارسال ایمیل برای خبرنامه