متن کامل مطلب
تیپ لاغر اندام ها

مد و لباس؛ اصول صحیح لباس پوشیدن لاغر‌اندام‌ها

دسته :مد لباس

مد و لباس؛ اصول صحیح لباس پوشیدن لاغر‌اندام‌ها


لاغر‌اندام‌ها باید طوری لباس بپوشند که لاغری‌شان زیاد به چشم نیاید و باریک‌تر از آنچه هستند به نظر نرسند. با رعایت تکنیک درست لباس پوشیدن می‌توان عیب‌های ظاهری را تا حدود زیادی پوشاند و طوری لباس پوشید که با وجود لاغر‌بودنتان خوش‌تیپ و جذاب به نظر برسید. در این مقاله برخی نکات را به شما یادآور خواهیم شد، همراهمان بمانید.

لاغر‌اندام‌ها چطور خوش‌تیپ و جذاب می‌شوند!؟

شاید طرز فکر لاغر‌اندام‌ها این باشد که هیچ لباسی بهشان نمی‌آید و به قول معروف «در تنش زار می‌زند»، اما اشتباه می‌کنید، اگر هنگام خرید بدانید چطور انتخاب کنید و چه لباس‌هایی را با هم بپوشید تبدیل به یک فرد جذاب و خوش‌تیپ خواهید شد.

 

لباس لاغراندام

 

  1. اولین نکته‌ای که اهمیت دارد این است که لباس باید اندازه‌تان باشد. اشتباه نکنید، لباس گله‌گشاد شما را پُرتر نشان نمی‌دهد، لباس تنگ شما را لاغرتر و لباس گشاد شما را شلخته نشان خواهد داد.
  2. پوشیدن شلوارهای جذب پاهای شما را باریک و لاغرتر از آنچه هست نشان می‌دهد، بهترین گزینه برای شلوار شما شلوار راسته یا دمپا گشاد است.
  3. کیف‌های بزرگ، ریز‌بودن شما را بیشتر نمایان می‌کند، کیف دوشی کوچک یا معمولی گزینه‌های بهتری هستند.
  4. اگر فکر می‌کنید با پوشیدن لباس‌های زمخت و کلفت پُرتر به نظر می‌زسید کاملاً در اشتباه هستید، لباس ظریف و هم‌سایز خودتان بپوشید.
  5. خانم‌ها بهتر است مانتوهای پیله‌دار بپوشند تا پُرتر به نظر برسند.
  6. نکتۀ مهم دیگر رنگ لباس شماست، رنگ‌های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهد، بهتر است سراغ رنگ‌های روشن بروید، خصوصاً در فصل بهار و تابستان که خنک‌تر هم هستند.
  7. افراد لاغر نباید لباس کوتاه بپوشند؛ چون ریزتر از آنچه هستند به نظر می‌رسند. مانتو، دامن یا پیراهن کوتاه نپوشید.
  8. خانم‌های لاغر‌اندام می‌توانند از مانتوهای پانچ و عبایی استفاده کنند، این مدل مانتوها آن‌ها را پرتر نشان می‌دهد.
  9. آقایان با اندام لاغر و ظریف بهتر است در پوشش خود از کت بهره ببرند تا حجیم‌تر به نظر برسند.

اعتماد به نفس داشته باشید و با جسارت تیپ و لباس‌های مختلف را امتحان کنید، با انتخاب لباس شما هم جذاب و خوش‌پوش خواهید بود.

 

منبع:مجله روزچین


به اشتراک بگذارید : توسط : ملیکا  |  

ارسال ایمیل برای خبرنامه