متن کامل مطلب
ست-زرد-رنگ-1

مد و لباس؛ چگونه استایل‌هایی با ست زرد رنگ داشته باشیم؟

دسته :مد لباس

مد و لباس؛ چگونه استایل‌هایی با ست زرد رنگ داشته باشیم؟


ست زرد رنگ یکی از انتخاب‌های خانم‌های خوش‌سلیقه برای استایلشان، خصوصاً در فصل بهار و تابستان است. زرد یکی از رنگ‌های اصلی است که در طیف بین نارنجی و سبز قرار دارد و از دسته رنگ‌های گرم است. در علم روان‌شناسی استفاده از رنگ زرد در پوشش افراد برای کسانی که دچار اضطراب، دلهره، خستگی و عصبانیت هستند بسیار توصیه شده است، این رنگ باعث ایجاد خوش‌بینی و اعتماد‌به‌نفس در افراد شده و تمرکز ذهن را زیاد می‌کند.

استایل‌هایی با ست زرد رنگ

برای داشتن استایل‌هایی با ست زرد رنگ باید سراغ رنگ‌هایی برویم که با آن همخوانی داشته باشند. مجموعۀ رنگ‌های زرد با طیف رنگ آبی به‌شدت همخوانی داشته و در کنار هم ترکیب‌های جذابی را تشکیل می‌دهند. رنگ سبز از جمله رنگ‌هایی است که در کنار زرد زیبایی چشمگیری را ایجاد می‌کند. در دهۀ ۱۹۵۰ ترکیب‌های زرد لیمویی با صورتی، آبی یا سبز به‌شدت مورد استقبال افراد قرار گرفت و انصافاً این رنگ‌ها در کنار هم تماشایی می‌شوند. در دهه ۱۹۶۰ افراد بیشتر زردلیمویی را در کنار بنفش یا نارنجی می‌پسندیدند.

 

ست-زرد-رنگ-2

 

رنگ طلایی یکی از انواع رنگ زرد است و پوشیدن این رنگ را به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که به‌دنبال شکوه و جلال هستند. این رنگ چشمگیر و جذاب در کنار آبی نفتی، قرمز و بنفش سلطنتی دیدنی خواهد شد، رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است و در صنعت پوشاک از ترکیب این دو رنگ در کنار هم بسیار استفاده می‌شود. اگر برای لباس مجلسی خود به‌دنبال رنگی هستید که کنار زرد استفاده کنید که جلوۀ زیادی هم داشته باشد رنگ صورتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

ست-زرد-رنگ-3

 

طراحان مد و لباس برای لباس‌های مجلسی با تِم زرد معمولاً از رنگ سبز هم استفاده می‎‌کنند که نتیجۀ‌های مقبولی هم به دست می‌آید، البته شما برای استایل کژوال خود هم از این ترکیب رنگ می‌توانید استفاده کنید، رنگ زرد و سفید برای استایل بهاری بسیار شیک خواهد بود و حس خنکی را برایتان به ارمغان می‌آورد. استفاده از رنگ‌های خنثی در کنار زرد پیشنهاد همیشگی ما به شماست.

 

ست-زرد-رنگ-4

 

ست-زرد-رنگ-5

 

ست-زرد-رنگ-6

 

ست-زرد-رنگ-7

 

ست-زرد-رنگ-8

 

ست-زرد-رنگ-9

 

ست-زرد-رنگ-10

 

 

منبع:مجله روزچین


به اشتراک بگذارید : توسط : ملیکا  |  

ارسال ایمیل برای خبرنامه