متن کامل مطلب
آرایش-ملایم-صورت1

مُد بهاره؛ آرایش ملایم صورت به سبک سال نو

دسته :سبک زندگی

مُد بهاره؛ آرایش ملایم صورت به سبک سال نو


همیشه خانم‌های خوش‌سلیقه و خاص برای آرایش روزمره و مهمانی‌ها به‌دنبال مدل آرایش ملایم صورت هستند و آرایش‌های پر از رنگ و غلیظ را نمی‌پسندند. حتی عروس‌خانم‌ها هم برای مراسم ازدواج خود سبک لایت را برای میکاپ صورت انتخاب می‌کنند. این سبک آرایش همه‌پسند بوده و چهره را غیر‌طبیعی جلوه نمی‌دهد. در این سبک آرایشی با تکنیک کانتورینگ عیوب چهره را می‌پوشانند و سایه‌روشن زیبایی را به چهره می‌دهند.

آنچه برای انجام آرایش ملایم صورت نیاز دارید!

برای انجام یک آرایش تمیز و حرفه‌ای نیاز به ابزار حرفه‌ای دارید. برای شروع کار برای اینکه صورتتان صاف و یکدست شود حتماً از پرایمر استفاده کنید. اگر لب‌هایتان خشک است و پوست‌پوست می‌شود، قبل از شروع‌به‌کار از بالم لب استفاده کنید. از پالت‌های کرم پودر و قلم‌های مخصوص این کار برای زدن کرم روی پوست استفاده کنید. هر کدام از رنگ‌های موجود در پالت برای یک قسمت از صورت استفاده می‌شود. تکنیک کانتورینگ یا سایه‌روشن برای رفع عیب‌های چهره و شکل‌دادن به صورت استفاده می‌شود.

 

آموزش-آرایش-ملایم-صورت2

 

مدلی که این روزها برای کشیدن خط چشم استفاده می‌شود، مدل کلاسیک است. در این مدل خط چشم به‌صورت پهن و کشیده است، البته باید مدل خط چشم را با‌توجه‌به مدل چشم، میزان پف پشت چشم، میزان افتادگی پلک و… انتخاب کرد. مدلی که چشم را درشت‌تر نشان داده و افتادگی چشم‌ها را از بین ببرد.

مدل‌های سال ۲۰۱۸ برای آرایش ملایم صورت

این سبک آرایشی مربوط به دوره خاصی نبوده و همیشه به‌روز و شیک است. اگر برای آرایش مراسم نامزدی، عقد و یا عروسی خود از سبک ارایش لایت استفاده کنید مطمئن باشید عکس‌های شما در هر دوره‌ای زیبا خواهد بود و بعدها بابت انتخابتان خوشحال خواهید شد.

 

مدل-آرایش-ملایم-صورت3

 

در آرایش ملایم صورت از سایه چشم کاملا فِید شده و یکدست استفاده می‌کنند. برای زیر چشم و ابرو کانسیلر روشن (که کبودی و گودی زیر چشم را بپوشاند) استفاده می‌شود. با سایه ابرو، دور آن‌ها را قابی صاف و زیبا بکشید تا چهره‌تان را زیر و رو کند. حرفه‌ای‌ها در نهایت روی آرایش را با پودر شاین درخشان و پرجلوه می‌کنند

 

آرایش-ملایم-صورت-جدید4

 

این سبک آرایشی برای هر رنگِ پوستی مناسب است.

 

آرایش-ملایم-صورت5

 

معمولاً اکثر سوپر‌استارها و افراد مشهور این نوع سبک آرایشی را می‌پسندند و میکاپ روزانه‌شان بسیار ملایم و لایت است.

 

منبع:مجله روزچین


به اشتراک بگذارید : توسط : ملیکا  |  

ارسال ایمیل برای خبرنامه